Zkušenosti

Toto jsou skutečné recenze našich zákazníků

Rádi zveřejníme i Vaši zkušenost

Dobrý den, jsem velice spokojený jak s krémem, tak s obchodem. Krém pomáhá mému synovi na potlačení lupenky. Především je pro něho důležité, že se mu silně zlepšují ložiska lupenky i na viditelných místech a může díky tomu nosit krátké rukávy. Nadchla mne i reakce obchodu, když jsem jim napsal, že díky chybě pošty jsme zboží nedostali a že jim prý byl balíček odeslán zpět. Aniž by čekali, až se jim balíček vrátí, odepsali, že se jim to ještě nestalo a velice se mi omlouvali, i když to nebyla chyba jejich obchodu. A ihned mi odeslali zboží ještě jednou a ještě mi k tomu přibalili menší krém Sorion 10g navíc. S tím, že už jsem nic neplatil.

Pavel V., Praha

Dobrý den, zakoupila jsem manželovi vzorek Sorion Creme. Vyzkoušel a po týdnu používání si uvědomil celkové zklidnění lupenky, což je úžasné. No, brzy budu objednávat větší balení. Děkujeme za tento produkt

manželé K.

 

Dobrý den, děkuji za zaslání vzorku-už po třech dnech pozoruji zlepšení (fleky jsou bledší), krém nenechává mastné fleky a příjemně voní. Ihned objednávám :-)

V.F.

 

Po obdržení vzorku jsem neskutečně spokojená jak krém zabírá už po dvou namazání. Velká pochvala a hned jsem krém objednala! Pomohl mi hodně při lupénce v obličeji, takže červené flíčky ihned mizí a i teď na podzim kdy je lupénka vždy nejhorší, je pleť krásně hladká a mizí i zčervenání. Vyzkoušela jsem různé krémy a mastičky, ale s tímhle bych zimu mohla přečkat bez vyditelných ložisek. Moc děkuji 

M.N.

 

Děkuji za zaslání vzorku krému Sorion. K mému úžasu je po dvou namazáních vidět zlepšení. Flíčky již nejsou tak červené, ale bledší. Hned objednám. Krém má příjemnou konzistenci a dobře se roztírá, vstřebává a voní. Jsem velmi mile překvapena. Krém za dobrou cenu s takovým rychlým účinkem. Děkuji moc.

Zdraví Andrea P.

 

Na doporučení kolegyně jsem vyzkoušela Sorion na opruzeniny u mojí malé dcery. Používáme bambusové látkové pleny a okolo zadečku se jí objevila zarudlá kůže s drobnou kopřivkou. Po namazání Sorionem bylo vidět, jak je kůže světlejší a pokožka se zklidňuje. Pro jistotu jsem zašla za kožní lékařkou. Diagnóza zněla plenková dermatitida. Když paní doktorka slyšela, že to mažu Sorionem, tak mi řekla, že tahle mast je spíše na lupenku a napsala mi recept na jinou mastičku. Každopádně u nás to zabralo a já rozhodně dávám přednost přírodním produktům, zvláště pokud je to pro dítě. Velké balení Sorionu nám ještě dlouho vystačí.

Tereza B.

 

Plním slovo a píšu vám, jak mně pomohl Sorion. Hned od prvního namazání jsem cítila, že se mi ložiska na na rukou lepší. Po týdnu jsem měla ruce světlejší. Pak jsem začala Sorion kombinovat s další mastí a to byla možná chyba, opět došlo ke zhoršení. Dále jsem používala pouze Sorion a ruce mě přestaly svědit, nyní jsou téměř pořádku. Děkuji své kožní lékařce, že mi Sorion doporučila. Přeji Vám úspěšný rok a děkuji,

E. V. 

 

Jsem velice spokojená. Mám potíže se šupinatou pokožkou už 38 let, mám ji hlavně v hlavě a na loktech. Po používání krému Sorion mi na loktech zcela zmizela. Potírala jsem se 2x denně a už za týden jsem viděla, jak mi z loktů mizí. Teď už se potírám 1x denně. Toto se žádnému krému u mě zatím nepodařilo. Ještě chci zkusit potírání na nějakou dobu vysadit, abych zjistila, za jak dlouho se opět objeví. V hlavě jsem se nemazala. Byla bych ráda, kdybyste mi dal vědět, až bude k dispozici Sorion určený speciálně do hlavy. Děkuji a přeji hezký víkend. 

Ivana J.

 

První projevy lupenky se u mne projevily ve třiceti letech ve kštici. Následně se výsev objevil na typických místech - na loktech, kolenou, lýtkách a prsou. Po několika letech pak následovalo postižení pod nehty rukou a následně na kůži prvních kloubů a v oblasti bederní páteře. S lupenkou jsem bojoval úspěšně i neúspěšně denně a to s pomocí dermatologů, bylinkářů i "babských rad". Léky a masti byly různého druhu. Dehtové, kortikoidní, konopné, na bázi yperitu i dělané po domácky. Úlevu přinášely i opakované lázeňské pobyty. Došlo k ústupu  artropatických projevů a zmenšení ložisek lupenky po těle, dokonce i pět prstů bylo "čistých". Stále jsem se snažil pokračovat v léčbě pod odborným lékařským dozorem.

Když jsem letos na jaře dostal vzorek masti Sorion, začal jsem u pro mne nejcitlivějšího místa a to na prstech rukou, poté na loktech a v oblasti bederní páteře. V červnu jsem byl týden u moře a po návratu jsem s překvapením zjistil, že prsty i lokty jsou sice tmavé, ale bez projevů lupenky. Po čtyřicetiletém boji s lupenkou přišlo něco, v co už jsem nevěřil - i když u lupenky není nikdo prorokem. Děkuji tímto všem, kdo se na vývoji masti Sorion podíleli.

Pavel N.

 

Děkuji za zaslání vzorku krému SORION zdarma. Vyzkoušela jsem a jsem velice spokojená. Již po několika dnech jsou evidentní změny k lepšímu. Krém má přijatelnou vůni a je příjemný i pro velmi citlivou pokožku postiženou psoriazou. Oceňuji také, že se jedná o bylinný produkt, který nejspíše nemá negativní vedlejší účinky. Standardní balení jsem si již objednala. S díky a přáním pěkných dnů


Jitka H.

 

Ještě jednou děkuji za zaslání vzorečku, ale asi bohužel patřím mezi ty nešťastníky, kteří mají se vším problémy. Jsem totiž polyalergická. Na doporučení lékařky jsem zkusila na paži váš vzoreček - byl to  menší kousek, jako nehet  od palce. Bylo vidět, že od středu to začíná bělet, bohužel flek se rozrůstal více do šířky, aniž by se hojil. Potírala jsem i další kousek, ale ani tady nemám dobrou zprávu. Kůže se stále loupe, má takový tenký film, který po chvilce uschne a začne se kroutit. Moc mně to mrzí, ale i takoví jedinci jako jsem já se tu vyskytují, a pomoc je v nedohlednu. Hodně spokojených pacientů a ještě jednou díky

Vlasta V.

 

Dobrý den, jsem velmi spokojená s přípravkem Sorion krém. Krém byl používán při léčbě lupénky, po týdenním používání se postižené místo zcela zahojilo.

Oldřiška K.

 

Velmi příjemný krém, příjemná konzistence, pěkně jemně voní po bylinách, dobře se roztírá a vstřebává.

Jarmila M.


Zpět