Lipozomálny produkty

Inteligentní doplňky stravy pro vaše zdraví

Pro všechny, kterým záleží na tom nejcennějším a uvažují chytře

Užíváte vitamíny a doplňky stravy? Věděli jste, že u běžných doplňků stravy vaše tělo vstřebá jen omezenou část a zbytek bez užitku vyloučí? Chtěli byste užívat přípravky, které zajistí, aby se maximum účinné látky vstřebalo? Chcete platit jen to, z čeho má Vaše tělo prospěch?

Představte si částici, která je schopna dopravit tělu prospěšné látky přesně tam, kam je potřeba. Tam, kam se běžné přípravky nedostanou. Přesně to jsou liposomy, nanočástice, které ve svém obalu skrývají léčivo, vitamín, rostlinný extrakt či jinou substanci, kvůli které si daný přípravek kupujete. Díky své velikosti a složení snadno pronikají přímo do buněk, kde tyto látky potřebujeme. A přesně tyto částice využíváme v našich produktech. Více v sekci liposomální produkty.
Bez problematických konzervačních látek a barviv

Sorion produkty

Ošetrujúci krém na starostlivosť o suchú, svrbiacu a šupinatú pokožku

Vhodný na starostlivosť o pokožku s prejavmi psoriázy

Obsahové látky krému Sorion vychádzajúce z Ájurvédy sú Zederach Indický (Azadirachta Indica, Neem, Margosa), Kurkuma (Curcuma Longa), Indian Madder (Rubia Cordifolia) a Sweet Indrajao (Wrightia Tinctoria). Tieto rastliny sa v Indii používajú už od nepamäti pri ošetrovaní kožných problémov. Krém Sorion pôsobí predovšetkým vďaka kombinácii štyroch rastlinných extraktov v ich účinnej koncentrácii. Vďaka nim je Sorion ideálnou voľbou pre starostlivosť o suchú, začervenanú, hrubú, šupinatú a svrbiacu pokožku (napríklad pri psoriáze alebo atopickej dermatitíde). Sorion krém upokojuje, ošetruje a chráni s výrazným a dlhodobým účinkom. Súčasne napomáha predchádzať  zápalom, obnovuje, osviežuje a omladzuje pokožku.

Upravuje hodnotu pH.
Bez konzervačných látok.
Netestované na zvieratách.